جزییات خبر

بازدید مشاور فرهنگی وزیر نفت از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر

(شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۲۶

مشاور فرهنگی وزیر نفت به اتفاق مسئول نظارت و بازرسی روحانیون وزارت نفت از انبار نفت شهید غریبی بوشهر بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، دکتر مجیدی مشاور فرهنگی وزیر نفت در بازدید از منطقه بوشهر ضمن دیدار با مدیر منطقه و اعضاء ستاد اقامه نماز منطقه، با کارکنان انبار نفت شهید محمدصادق غریبی و رانندگان نفتکش‌های جاده‌ پیما دیدار کرد.
در این دیدار مجیدی، مشاور فرهنگی وزیر نفت، ضمن تأکید بر بهره مندی از آموزه های قرآنی و تأثیر اقامه نماز در تحقق سعادت فردی و اجتماعی، رهنمودهای لازم را در راستای توسعه و تعالی امور فرهنگی به ویژه مسائل آموزشی، اقدامات لازم جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز و رشد مکارم اخلاقی در محیط اداری لازم و ضروری دانست.
در ادامه بازدید، پس از اقامه نماز در مسجد امام علی علیه السلام انبار نفت شهید غریبی منطقه بوشهر، مجیدی در جمع کارکنان این منطقه با بیان اهمیت ویژه خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حوزه صنعت نفت، در مورد تکریم و ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف و مراجعان محترم، تکریم و قدردانی از کارکنان خدوم و ایجاد فضای با نشاط در محیط کاری و توجه خاص به خانواده و عدم غفلت از آن مطالبی را بیان نمود. 
در این نشست، بحرانی، مسئول نظارت و بازرسی روحانیون وزارت نفت، ضمن تبریک عید میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام با کارکنان انبار نفت به گفتگو پرداختند.
ایشان همچنین در سکوهای بارگیری و تخلیه نفتکش‌های جاده پیما، اسکله سوختگیری و واحدهای عملیاتی و تأسیسات نفتی با تعدادی از کارکنان و رانندگان نفتکش‌ها به گفتگو نشستند و از نزدیک با مشکلات و دغدغه‌های آنان آشنا شده و از زحمات کلیه کارکنان منطقه بدلیل عملکرد مطلوبشان تقدیر وتشکر نمودند و بیان داشتند وزارت نفت به عنوان بزرگترین پیشران موتور اقتصادی کشور است و کارکنان شرکت ملی پخش ویترین تمام عیار اخلاق، رفتار و کردار و اندیشه‌های این وزارتخانه بامردم هستند.

مسعود نیک تاج، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر، رئیس انبار نفت شهید غریبی و رئیس روابط عمومی ضمن همراهی در این بازدید، توضیحات و اقدامات درحال انجام را تشریح و دقت و سرعت در انجام امور را از عمده مسائلی که کارکنان منطقه بوشهر در سرلوحه کار خود قرار می دهند بیان نمودند.

بازدید دکتر مجیدی 8

بازدید دکتر مجیدی 5

بازدید دکتر مجیدی 10

بازدید دکتر مجیدی 4

 

بازدید دکتر مجیدی 3

بازدید دکتر مجیدی 2

بازدید دکتر مجیدی 1

بازدید دکتر مجیدی 7
بازدید دکتر مجیدی 6
 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

بوشهر - میدان قدس - ساختمان شرکت

ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر

 

روابط عمومی :    07733340133

پیامگیر :            07733326147

مرکز پاسخگویی:  09627