جزییات خبر

برگزاری کارگروه پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در منطقه بوشهر

(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۲۵

کارگروه پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در ستاد منطقه بوشهر برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، با دعوت از اعضاء کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شامل نمایندگان محترم اداره اطلاعات، تعزیرات حکومتی، سازمان جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای و ... و همچنین کارشناسان این شرکت جلسه‌ای در ستاد این منطقه برگزار گردید.

در این جلسه که به منظور هماهنگی بیشتر در روند سوخت‌رسانی به مصرف کنندگان واقعی (بهینه سازی مصرف) به ویژه در بخش کشاورزی و حمل و نقل دریایی و کوتاه کردن دست افراد سودجو و جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی بود؛ در مورد راستی آزمایی ماشین آلات کشاورزی، ساماندهی ماشین آلات راهسازی و تحویل سوخت بر اساس فعالیت آنان و تایید متولی مربوطه، تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان شیلات، دریابانی و سازمان بنادر و کشتیرانی با هدف شناسایی شناوران دارای دو پروانه بهره برداری و راستی آزمایی شناوران و قطع سوخت یارانه ای شناوران حامل کالای غیرمجاز، ثبت نام قایق های بنزینی در سامانه تجارت آسان و عدم تحویل سوخت به قایق های فاقد هویت، عدم تحویل سوخت به تراکتورهای فاقد پلاک انتظامی با توجه به ساماندهی ماشین آلات کشاورزی و نصب دوربین های مدار بسته در فروشندگی های ساحلی  بحث و تبادل نظر گردید.

در پایان جلسه، نیک تاج، مدیر منطقه بوشهر از همکاری و همدلی همه دستگاه‌ها با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تقدیر و تشکر نمود.

 

کارگروه مبارزه با قاچاق 3
کارگروه مبارزه با قاچاق 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

بوشهر - میدان قدس - ساختمان شرکت

ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر

 

روابط عمومی :    07733340133

پیامگیر :            07733326147

مرکز پاسخگویی:  09627