جزییات خبر

برگزاری جلسه مشترک صاحبان مجاری عرضه و مدیران عامل شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت در استان بوشهر

(یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۰

جلسه هماهنگی مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر با متولیان جایگاه‌های استان بوشهر برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، به منظور هماهنگی، همدلی و تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفیت خدمات رسانی به مراجعین در مجاری عرضه سوخت، جلسه مشترکی با حضور مسئولین شرکت و کلیه متولیان و مدیران عامل شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت(برند) در ستاد منطقه بوشهر برگزار گردید.

در این جلسه نیک تاج، مدیر منطقه بوشهر، ضمن قدردانی از تلاش و کوشش شبانه‌روزی مجموعه شرکت ملی پخش به ویژه کارکنان و متصدیان مجاری عرضه و کارکنان خدوم آن‌ها، از متولیان مجاری عرضه درخواست نمود تا با خرید به موقع فرآورده‌های نفتی و مدیریت و نظارت بر عملکرد جایگاه میزان موجودی مخازن مجاری عرضه خود را در حد مطلوب حفظ نموده تا بتوان سوخت مورد نیاز مراجیعن را تأمین نمایند.

وی در ادامه جلسه، بر رعایت کلیه دستورالعمل‌ها به ویژه موارد ایمنی و رعایت نظم در مجاری عرضه، تکریم مراجعین و خدمات دهی مطلوب به آنان و همکاری لازم به منظور عملیاتی شدن استفاده از کارت هوشمند سوخت مالکین خودروها از مردادماه، توسط کارکنان خدوم مجاری عرضه تاکید نمودند.

در پایان جلسه تعدادی از صاحبان مجاری عرضه ضمن اعلام آمادگی لازم به منظور خدمات دهی مطلوب، درخواست خود را نسبت به رفع بعضی از مشکلات جایگاهداران توسط مسئولین شرکت بیان نمودند.

جلسه صاحبان مجاری عرضه 2
جلسه صاحبان مجاری عرضه 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

بوشهر - میدان قدس - ساختمان شرکت

ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر

 

روابط عمومی :    07733340133

پیامگیر :            07733326147

مرکز پاسخگویی:  09627