جزییات خبر

اطلاعیه کارت هوشمند سوخت

(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۷:۴۸

استفاده از کارت هوشمند سوخت از 20 مرداد الزامی می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، مهرداد بیوکی در گفتگو با ایرنا عنوان کرد: باتوجه به اینکه ۲۰ مرداد عملیات سوخت‌گیری با کارت سوخت به صورت رسمی آغاز می‌شود دارندگان خودرو قبل از این تاریخ حداقل یک بار با کارت سوخت خود اقدام به سوخت‌گیری کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر در گفتگو با ایرنا گفت: یکی از مشکلات دارندگان کارت سوخت داشتن رمز است که مالکان خودرو با در دست داشتن مدارک لازم شامل کارت ماشین، سند و شناسنامه یا کارت ملی و کارت سوخت مالک به یکی از ادارات تابعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مراجعه و نسبت به حذف رمز خود اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: کسانی که تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده‌اند و یا به دست آنها نرسیده می‌توانند با مراجعه به پلیس به اضافه ۱۱۰ و یا دفاتر پستی برای دریافت کارت هوشمند سوخت ثبت نام کنند.

ایشان بیان کرد: کسانی که برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اند و یا افرادی که دارای ماشین‌های نوشماره هستند به صورت خودکار کارت سوخت آنها تولید و برای آنها ارسال می‌شود.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر گفت: تمام تلاش این شرکت برطرف کردن مشکلات مردم در زمینه کارت سوخت است تا با فرارسیدن زمان قانونی سوخت‌گیری با کارت سوخت، مردم کمتر در صف انتظار بمانند.

وی یادآور شد: مصرف روزانه نفت گاز در بخش حمل و نقل استان بوشهر یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر و بنزین یک میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر است که از طریق ۶۶ جایگاه عرضه سوخت در استان انجام می‌شود.

بیوکی در پایان اضافه کرد: با وجود اینکه ۹۹ درصد استان از نعمت لوله کشی گاز برخوردار هستند به منظور روان سازی و سرعت بخشی در تحویل نفت سفید مورد نیاز خانوارهایی که منزل آنها فاقد علمک گاز است لازم است از هم اکنون به سامانه درخواست فرآورده نفتی (تجارت آسان) مراجعه و جهت دریافت نفت سفید ثبت نام کنند.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

بوشهر - میدان قدس - ساختمان شرکت

ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر

 

روابط عمومی :    07733340133

پیامگیر :            07733326147

مرکز پاسخگویی:  09627